PRZERWA WAKACYJNA W NASZYM PRZEDSZKOLU PRZEWIDZIANA JEST NA LIPIEC 2023

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

  PRZYDATNE LINKI

  Portal Egodziecka.pl to miejsce, w którym skupiamy się na emocjach, rozwoju i wychowaniu dzieci w wieku 0-10 lat. Portal został stworzony z myślą o rodzicach, dziadkach, opiekunach, wychowawcach, a także wszystkich innych osobach zainteresowanych tematyką emocji, rozwoju i wychowania dzieci.

   

  Portal CzasDzieci.pl powstał po to, by pokazać Najmłodszym, że Dzieciństwo to wspaniały czas, czas dzieci ale i Wasz wspólny… nieoceniony i zawsze zbyt szybko przemijający

   

  iTeatr dla Szkół to autorski projekt, który Telewizja Polska S.A. realizuje od 2012 roku, a którego widownia w maju 2015 roku przekroczyła pierwszy milion.

   

  Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” została założona w grudniu 1998 r. przez Irenę Koźmińską, która pełni w niej funkcję prezesa. Celem Fundacji jest wspieranie zdrowia emocjonalnego – psychicznego, umysłowego oraz moralnego – dzieci i młodzieży poprzez działania oświatowe, edukacyjne, organizacyjne, promocyjne i lobbingowe.

   

  Program edukacyjny „Mamo, tato, wolę wodę!” został zainicjowany przez Żywiec Zdrój S.A. w 2009 roku, w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych. Jest to jeden z największych programów edukacyjnych skierowanych do przedszkoli w Polsce.

   

  Rozpoczynamy właśnie siódmą edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej Akademia Aquafresh. Przedszkola, które zakwalifikowały się do udziału w programie w tym roku, do końca września otrzymają bezpłatne pakiety materiałów edukacyjnych, które posłużą do realizacji zajęć edukacyjnych z zakresu dbania o higienę jamy ustnej.

   

  Akademia Zdrowego Przedszkolaka powstała jesienią 2010 roku. Źródłem inspiracji było pójście do przedszkola Aleksandra, syna organizatora i pierwsze związane z tym problemy, głównie w zakresie prawidłowego żywienia.

   

  Portal powstał w celu popularyzowania i promowania nowoczesnej myśli i wiedzy dotyczącej edukacji i wychowywania dzieci w wieku przedszkolnym.

   

  Wszawica jest częstą chorobą pasożytniczą, a przy tym stanowi problem o wymiarze społecznym. Mimo że nie jest już istotną kwestią zdrowotna, jej pojawienie się powoduje często niepokój społeczny, co prowadzi do poczucia wstydu, powoduje nieobecności w szkole, czy pracy.

   

  Związek powstał w 1991 roku w oparciu o przepisy ustawy o samorządzie lokalnym. Statut Związku określa jego podstawowe zadania, którymi są: zaopatrzenie miast i gmin w wodę, odbiór i oczyszczanie ścieków, centralne ogrzewanie, gospodarka odpadami, w tym unieszkodliwianie odpadów komunalnych, utrzymanie porządku i czystości, ochrona środowiska (powietrze atmosferyczne, grunty, lasy, wody podziemne i powierzchniowe), informacja i edukacja ekologiczna społeczności lokalnej w zakresie dziedzin należących do zakresu działania Związku.

   

  Jesteśmy instytucją powołaną do realizacji zadań z zakresu nadzoru: nad warunkami środowiska, nad warunkami zdrowotnymi żywności, żywienia i przedmiotów użytku, higieny w zakładach pracy, higieny procesów nauczania i wychowania, higieny wypoczynku i rekreacji, higieny radiacyjnej, warunkami higieniczno-sanitarnymi obiektów użyteczności publicznej, ze szczególnym uwzględnieniem obiektów, w których udzielane są świadczenia zdrowotne.

   

  Akademia Zdrowego Przedszkolaka powstała jesienią 2010 roku. Źródłem inspiracji było pójście do przedszkola Aleksandra, syna organizatora i pierwsze związane z tym problemy, głównie w zakresie prawidłowego żywienia.

   

  Lubisz bajki zasypianki? A może opowiadasz lub piszesz bajki? Może masz ciepły głos i chcesz nagrywać bajki? A może lubisz rysować lub malować i chcesz spróbować ilustrować bajki? Zapraszam do współpracy!

  Data dodania: 2017-09-10 12:05:18
  Data edycji: 2021-01-26 20:05:06
  Ilość wyświetleń: 1461
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej