PRZERWA URLOPOWA PRZEDSZKOLA PRZEWIDZIANA JEST NA SIERPIEŃ 2022

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

  ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA OD NASZYCH STARSZYCH SĄSIADÓW

  W DNIU DZIECKA W PRZEDSZKOLU DZIAŁO SIĘ BARDZO DUŻO CIEKAWYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ. JEDNI ZAMIENILI SIĘ W INDIAN I BRALI UDZIAŁ W CIEKAWYCH ZADANIACH, INNE PRZEDSZOLAKI BRAŁY UDZIAŁ W PODCHODACH, KTÓRYCH CELEM BYŁO ZNALEZIENIE SKRZYNI Z LISTEM I SKARBEM. INNE PRZEDSZOLAKI MIAŁY ZAWODY SPORTOWE I TAŃCE. JESZCZEE INNI UDALI SIĘ NA SPACER PO OSIEDLU ZARAŻAĆ WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW UŚMIECHEM.

  OGROMNĄ NIESPODZIANKĘ SPRAWILII NAM STARSI SĄSIEDZI Z DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ, KTÓRZY NIGDY O NAS NIE ZAPOMINAJĄ. PRZEDSZKOLAKI DOSTAŁY OD NASZYCH PRZYJACIÓŁ PIEKNĄ KARTKĘ Z ŻYCZENIAMI Z OKAZJI DNIA DZIECKA.

   

   

    

   

  NA KONIEC CZEKAŁA NA DZIECI JESZCZE JEDNA NIESPODZIANKA, NA PODWIECZOREK- LODY ZE ŚWIEŻYCH OWOCÓW WYKONANE W NASZEJ KUCHNI.

   

  DZIĘKUJEMY ZA ZORGANIZOWANIE TEGO WSPANIAŁEGO DNIA WSZYSTKIM NAUCZYCIELKOM ORAZ RADZIE RODZICÓW, DZIĘKI KTÓREJ WSZYSTKIE IMPREZY I NIEPODZIANKI DLA DZIECI ZAWSZE SIĘ UDAJĄ. SERDECZNE PODZIEKOWANIA ZA WSZYSTKIE GADŻETY, POMOCE I SMAKOŁYKI DLA NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW. DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ WSPÓŁPRACĘ I POMOC.

  Data dodania: 2022-06-04 20:27:36
  Data edycji: 2022-06-12 20:32:02
  Ilość wyświetleń: 39
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej