PRZERWA URLOPOWA PRZEDSZKOLA PRZEWIDZIANA JEST NA SIERPIEŃ 2022

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

  WAŻNE INFORMACJE DOT. ORGANIZACJI PRACY W PRZEDSZKOLU OD 1 WRZEŚNIA

  Szanowni rodzice w związku z panującą sytuacją epidemiczną i ograniczonym funkcjonowaniem naszego przedszkola pragniemy poinformować Państwa o organizacji pracy  od 1 września.

   

  PRZEDSZKOLE OTWARTE

  W GODZINACH 6.30 -16.30

  PRZYPROWADZAMY DZIECI DO GODZ. 8.30

  • Za zgodą Organu Prowadzącego  Urzędu miasta Gdynia przedszkole 46 "Jaś i Małgosia" od dnia 1 września będzie otwarte w godzinach 6-16. Według wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego grupy dzieci będą przyporządkowane w miarę możliwości do tych samych sal i opiekunów. Natomiast w związku z godzinami pracy nauczycieli jesteśmy zmuszeni dokonać łączenia niektórych grup w godzinach rannych i popołudniowych. Będzie to stała sala i zawsze  dzieci z tej samej grupy. JEŻELI KTOŚ Z PAŃSTWA BĘDZIE MIAŁ MOŻLIWOŚĆ ODEBRANIA DZIECKA W GODZINACH PRACY WŁASNEJ GRUPY TO SERDECZNIE ZACHĘCAMY ( w szczególności chodzi o grupy ( I- PSZCZÓŁKI, IV- RYBKI, VI- SŁONECZKA)

   

  • Prosimy Państwa w dobie pandemii o przestrzeganie zasady przyprowadzania dzieci do godz. 8.30, po tej godzinie będzie sie odbywać dezynfekcja oraz punktualne odbieranie dzieci do godz. 16, ponieważ po tej godzinie następuje całkowita dezynfekcja obiektu przedszkola. (Przypominami o kartak mieszkańca, które należy odbić przed wejściem i wyjściem)

   

  • Rodzice mogą wchodzić do przestrzeni wspólnej (szatnia) z zachowaniem zasady 1 rodzic z 1 dzieckiem lub w odstępie 1,5 m zachowując wszystkie rygorystyczne zasady- (OSŁONA UST I NOSA, RĘKAWICZKI JEDNORAZOWE, DEZYNFEKCJA RĄK PRZED WEJŚCIEM)

   

  • Do przedszkola może uczęszczać tylko i wyłącznie ZDROWE dziecko bez jakichkolwiek objawów chorobowych (kaszel, katar, gorączka, wysypka)

   

  • Jakiekolwiek symptomy objawiające się kaszlem, katarem, gorączką, będą powodowały izolację dziecka i prośbę o odbiór dziecka przez rodziców , prawnych opiekunów.

   

  • Ogranicza sie przebywanie w placówce osób trzecich do niezbędnego minimum.

   

  • Rekomendujemy najszybszy sposób komunikacji z Państwem jakim jest telefon i poczta e-mail.

   

  •  Przy wejściu do przedszkola oraz na stronie internetowej zostanie Państwu opublikowana Procedura organizacji opieki w przedszkolu podczas pandemii.

   

  Bardzo prosimy o stosowanie sie do powyższych zasad

  Dziekujęmy

   

   

   

   

  Data dodania: 2020-08-27 16:52:46
  Data edycji: 2020-08-31 20:27:28
  Ilość wyświetleń: 734
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej