PRZERWA URLOPOWA PRZEDSZKOLA PRZEWIDZIANA JEST NA SIERPIEŃ 2022

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

  Informacje dla rodziców dzieci nowoprzyjętych

  Informacje dla rodziców dzieci nowoprzyjętych

  Drodzy Rodzice!

   

  W związku z panujacą sytuacją epidemiczną i ograniczonym funkcjonowaniem naszego przedszkola nie mogą odbyć się zebrania organizacyjne dla rodziców dzieci nowoprzyjętych oraz zajęcia adaptacyjne dladzieci. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz zachęcamy do śledzenia naszej strony, gdzie pojawiać się będę nowe informacje.

  • Wszystkie wymagane dokumenty zostaną wysłane do Państwa drogą elektroniczną na podany przez Państwa e-mail. Wszystkie dokumenty, uzupełnione i podpisane prosimy umieścić w koszulce i dostarczyć do przedszkola. Prosimy również o dołączenie do dokumentów oświadczenia woli przyjęcia, którą już wcześniej Państwa wypełnialiście. Komplet dokumentów prosimy pozostawić w przedsionku placówki w przygotowanym do tego miejscu do dnia 3 lipca 2020 r.
  • Prosimy o wyrobienie karty mieszkańca Gdyni, gdyż będzie ona potrzebna do czytników ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Wszelkie informacje dotyczące wyrobienia powyższej karty znajdziecie Państwo na stronie miasta Gdyni https://karta.um.gdynia.pl
  • Przypisywanie dzieci do systemu nastąpi w sierpniu, gdy będą w systemie nowe listy dzieci.
  • Ramowy rozkład dnia, z którym zachęcamy się zapoznać dostępny jest na naszej stronie TUTAJ

   

  PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI I DZIĘKUJEMY ZA PAŃSTWA WYROZUMIAŁOŚĆ

   

  Data dodania: 2020-06-15 18:41:46
  Data edycji: 2020-06-18 00:59:23
  Ilość wyświetleń: 657
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej