PRZERWA URLOPOWA PRZEDSZKOLA PRZEWIDZIANA JEST NA SIERPIEŃ 2022

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

  DRODZY RODZICE!

  DRODZY RODZICE!

  Drodzy Rodzice!

  Decyzją prezydenta miasta Gdyni przedszkole pozostaje zamkniętę.

  "Wskazany termin 6 maja, jako opcjonalny do rozpoczęcia  działalności przedszkola jest przedwczesny, by w bezpiecznym i niepozostawiającym wątpliwości zakresie gwarantować właściwą opiekę nad dziećmi.

  Bezsprzecznie wszelkie decyzje dotyczące otwierania żłobków i przedszkoli, jak i oddziałów przedszkolnych muszą zostać podjęte z przekonaniem o spełnianiu wszelkich wymogów, w sposób maksymalny gwarantujące ochronę dzieciom, jak i pracownikom tych instytucji. Najbliższe dni będą zatem poświęcone intensywnej pracy na opracowywaniu oraz realizacji zaleceń i co najmniej do końca najbliższego tygodnia nie jest planowane uruchamianie działalności publicznych żłobków, przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w standardowej formule."

  Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, zdrowie państwa dzieci oraz pracowników przedszkola jest bardzo ważne, dlatego decyzję nie mogą być podejmowane w nieprzemyślany  sposób.

   

  Dziękujemy za Państwa wsparcie i ogrom miłych słów, które od Państwa otrzymujemy. Jesteśmy z Wami myślami, bardzo tęsknimy i pozdrawiamy serdecznie, życząc dużo zdrowia!

   

  Dyrektor Przedszkola Nr 46 "Jaś i Małgosia"

   

  https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/przygotowujemy-przedszkola-i-zlobki-do-otwarcia,549214

  Data dodania: 2020-05-04 18:41:09
  Data edycji: 2020-05-04 18:57:24
  Ilość wyświetleń: 499
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej